קצף ניקוי ואיזון עדין מסדרת ®ageLOC


עור רענן ונקי, בוקר וערב. קצף הניקוי והאיזון העדין מסדרת ®ageLOC הוא תכשיר ניקוי יוקרתי ומפנק, אשר משלב ניקוי ואיזון בפעולה אחת. הוא מנקה בעדינות, מטהר, מרענן ומלחלח את העור, בזמן שהוא מכין אותו לקבלת רכיבי אנטי אייג'ינג המתקדמים - חיסכון אדיר בזמן. הנוסחה בעלת הפעולה הכפולה מסייעת לשמור על רמת חומציות (pH) טבעית ובריאה בעור ומספקת את "המנה" הראשונה של ®ageLOC לעור, תוך התמקדות במקורות האולטימטיביים להזדקנות, כשהיא מותירה את העור בתחושה רעננה וצעירה.


256 299(-14.38%)
  • מק"ט / ברקוד:: 39003882
  • משלוח:  

פרטים נוספים


חישפו עור רענן ונקי, בוקר וערב.

קצף הניקוי והאיזון העדין מסדרת ®ageLOC הוא תכשיר ניקוי יוקרתי ומפנק, אשר משלב ניקוי ואיזון בפעולה אחת. הוא מנקה בעדינות, מטהר, מרענן ומלחלח את העור, בזמן שהוא מכין אותו לקבלת רכיבי אנטי אייג'ינג המתקדמים - חיסכון אדיר בזמן. הנוסחה בעלת הפעולה הכפולה מסייעת לשמור על רמת חומציות (pH) טבעית ובריאה בעור ומספקת את "המנה" הראשונה של ®ageLOC לעור, תוך התמקדות במקורות האולטימטיביים להזדקנות, כשהיא מותירה את העור בתחושה רעננה וצעירה.

יתרונות

  • ™ageLOC מתמקד במקורות האולטימטיביים להזדקנות, על מנת לשמור על מראה צעיר ולהפחית את סימני ההזדקנות.
  • מנקה ומטהר את העור,  מכין אותו לקבלת רכיבי אנטי אייגי'נג.
  • מרענן ושומר על יכולת קשירת הלחות של העור, למען שמירה על רמת לחות בריאה.
  • פועל ברמת החומציות (pH) הטבעית של העור ועוזר לשמור על הלחות הטבעית שבו..
  • בנוסחה המכילה רכיבי ניקוי עדינים, כך שכל סוגי העור יכולים להשתמש במוצר.

אופן השימוש

מוצר זה הוא השלב הראשון בשגרת טיפוח העור עם סדרת ageLOC Elements. ניתן להשתמש בו גם בפני עצמו, כתכשיר ניקוי לפנים, יחד עם מוצרים אחרים לטיפוח העור.

 

להשתמש בוקר וערב. להרטיב את הפנים והצוואר במים פושרים. ללחוץ על המשאבה שלוש פעמים ולעסות בעדינות את הפנים והצוואר, עם קצות האצבעות, תוך הימנעות ממגע בעיניים. לשטוף במים חמים ולייבש בטפיחות עדינות.

גודל האריזה של קצף הניקוי והאיזון העדין מסדרת ™ageLOC ואופן השימוש מותאמים לשימוש במשך 30 יום.

מומלץ להשתמש באחד מתכשירי הטיפול של Nu Skin, כגון Tru Face Essence Ultra ולאחר מכן להשתמש בתכשיר לחות, כגון יום קורן מסדרת ageLOC או לילה מהפכני מסדרת ageLOC.

רכיבים

Water (Aqua), Glycerin, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Lauryl Methyl Gluceth-10 Hydroxypropyldimonium Chloride, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Polysorbate 20, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Citric Acid, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol. Paraben-free. Ethocyn® is a registered trademark of BCS.