פילינג ומנטרל לפנים Nu Skin 180°™ AHA


טיפול אנטי אייג'ינג אינטנסיבי הסירו תאי עור עמומים וזקנים תוך דקות עם הפילינג לפני Nu Skin 180°™ AHA והמנטרל וגלו מראה חלק וצעיר יותר.


289 299(-3.34%)
  • מק"ט / ברקוד:: 39101249
  • משלוח:  

פרטים נוספים


פילינג ומנטרל לפנים Nu Skin 180°™ AHA


יתרונות

  • מקדם קצב התחלפות תאים כבעור צעיר.
  • מעודד את ייצור הקולגן, על מנת להפחית את הקמטים והקמטוטים הניכרים לעין.
  • מסייע להחליק ולרכך עור גס.
  • מבצע פילינג כימי, על מנת להקל על שינויי הגון בעור

מאפיינים עיקריים

פילינג AHA לפנים (שלב 1):

חומצה לקטית—חומצה אלפא-רידרוקסית יעילה במיוחד, אשר מעודדת את תהליך התחלפות והתחדשות התאים ומסירה הצטברויות של תאים מתים. פילינג כימי פועל על מנת להפחית את מראה הקמטים והקמטוטים, לשפר את המרקם ולצמצם את מראה הנקבוביות.

מנטרל AHA לפנים (שלב 2):

מיצוי Avena Sativa (Oat) Kernel —עשיר בתרכובת נוגדת חימצון avenanthramides. למיצוי זה יכולה בלתי רגילה להרגיע ולהחליק את העור וכן להפחית את רגישותו.


אופן השימוש

להשתמש שלוש פעמים בשבוע, לאחר הניקוי והאיזון.

שלב 1: למרוח בעדינות פד אחד של פילינג לפנים Nu Skin 180°® AHA על הפנים והצוואר, תוך הימנעות מאזור העיניים. לאפשר לתמיסה להישאר על הפנים במשך לפחות 10 דקות.

שלב 2: למרוח בעדינות פד אחד של מנטרל לפנים Nu Skin 180°® AHA על הפנים והצוואר. לסיים במריחה של תכשיר לחות כלשהו מבית ®Nu Skin לבחירתכם, המכיל מסנן קרינה SPF.

הערה: ייתכן ותחושו בתחושת צריבה קלה בעת המריחה, והדבר הגיוני. יחד עם זאת, אם הגירוי ממשיך, יש לשטוף את הפנים במים פושרים.

אזהרות: לפני השימוש במוצר, יש לבצע בדיקה על אזור קטן של העור. אם מתפתחים אדמומיות או גירוי, יש להפסיק את השימוש מיידית.

התרעת כווית שמש: מוצר זה מכיל חומצה אלפא-הידרוקסי (AHA) אשר עשויה להגביר את רגישות העור לשמש ובמיוחד את האפשרות לכווית שמש. יש להשתמש במסנן קרינה, ללבוש ביגוד מגן ולהגביל את החשיפה לשמש בזמן שמשתמשים במוצר ובמשך שבוע לאחר מכן. להרחיק מהישג ידם של ילדים. להימנע ממגע בעיניים.


רכיבים

פילינג לפנים 180 AHA: Aqua, Lactic Acid, Betaine, Pentylene Glycol, Arginine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Benzoic Acid.

מנטרל לפילינג לפנים 180 AHA: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Arginine, Avena Sativa Kernel Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Panthenol, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethicone PEG-8 Meadowfoamate, Erythorbic Acid, Disodium EDTA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate.