ג'לים טיפוליים לפנים מסדרת ®AGELOC


כאשר העור שלכם נראה עייף ומותש, טיפול ספא לפנים יכול לספק לכם את ההתחדשות לה אתם זקוקים, אבל למי יש זמן? טכנולוגיה בלעדית, מוגנת בפטנט, מעניקה לכם את החלופה הביתית לטיפולי ספא, בעזרת מכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa™ II לאחר מילוי טופס הזמנה, ניתן לשלם אונליין באמצעות PayPal, העברה בנקאית, BIT או כרטיס אשראי בטלפון!


319 
  • מק"ט / ברקוד:: 39003876
  • משלוח:  

פרטים נוספים


ג'ליים טיפולים

אשר העור שלכם נראה עייף ומותש, טיפול ספא לפנים יכול לספק לכם את ההתחדשות לה אתם זקוקים, אבל למי יש זמן? טכנולוגיה בלעדית, מוגנת בפטנט, מעניקה לכם את החלופה הביתית לטיפולי ספא, בעזרת מכשיר ה-
Nu Skin Galvanic Spa™ II בגרסת ה- ®ageLOC וג'לים בנוסחאות מיוחדות לעור הפנים. הג'ל לטיפול מקדים מסייע להסיר לכלוכים, כדי שהנקבוביות יכולו לנשום, ולהכין את העור לג'ל הטיפולי. הנוסחה החדשה של הג'ל הטיפולי מכילה את כל היתרונות של הג'ל המקורי ובנוסף, היא כעת מכילה את טכנולוגיית ה- ®ageLOC, תערובת רכיבים חדשה ומוגנת בפטנט, אשר מסייעת להאט את סימני ההזדקנות במקור היווצרותם. השיגו תוצאות ניכרות לעין עם יתרונות ארוכי טווח.

שני הג'לים

  • פועלים על מנת לשקם את החיוניות הטבעית של העור, באמצעות הסרת לכלוכים וקידום האנרגיה בתאים.
  • מספקים רכיבים מועילים, כשהזרם הגלווני משפר את אספקתם.
  • מספקים תוצאות של חידוש העור תוך חמש דקות בלבד.

ג'ל לטיפול מקדים

  • מסיר לכלוכים, מאפשר לנקבוביות לנשום.
  • מחליק ומרכך את העור.

ג'ל טיפולי

  • מאט את סימני ההזדקנות הניכרים לעין במקור היווצרותם באמצעות טכנולוגיית ה- ageLOC — תערובת רכיבי אנטי אייג'ינג מהפכנית.
  • מקל על השתקמות העור מלחצים ומתחים, מחייה וממריץ עור אייף באמצעות קידום האנרגיה בתאים.
  • משפר את רמת הלחות בעור, מותיר אותו בתחושה חלקה, נקיה ורעננה.

ש להשתמש בג'לים הטיפוליים לפנים מסדרת ™Nu Skin Galvanic Spa System עם ™ageLOC פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע, יחד עם מכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa System™ II בגרסת ה- ™ageLOC. לפירוט אודות אופן השימוש, אנא קראו את המדריך למשתמש במכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa System™ II בגרסת ה- ™ageLOC, הנמצא במארז של המכשיר שברשותכם.

אזהרה: לפני השימוש הראשון, בדקו את הג'לים כדי לוודא שאינכם מפתחים גירוי על אזור קטן וחבוי בעור.

רכיבים

Pre-treat gel: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Hydroxypropyl Methylcellulose, Potassium Cocoyl Glutamate, Polysorbate 20, Carbomer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol.

Treatment gel: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Arginine, Jasminum Officinale Extract, Santalum Album Oil, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Tocopheryl Nicotinate, Isoceteth-20, Oleth-10, Polysorbate 20, Potassium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.