מכשיר ניקוי עמוק לפנים - LUMI SPA


LUMI SPA - מכשיר ניקוי עמוק לפנים 

כולנו רוצים לשמור על מראה עור בריא ורענן ובמיוחד כאשר מדובר בעור הפנים. הפנים הם כמו כרטיס הביקור האישי שלנו, הם לוקחות חלק ברושם הראשוני שאנו יוצרים אצל הסביבה ולכן חשוב לנו לשמור על עור הפנים. פגמים וכתמים בעור הפנים הם נראים ובולטים יותר מכל אזורי העור האחרים בגוף. וכאשר מופיעים הכתמים, הנקודות השחורות ושאר הפגמים זה אפילו פוגע בביטחון העצמי שלנו ובמראה הצעיר. ישנן דרכים רבות לשמירה ולטיפוח עור הפנים, חלקן יעילות יותר אחרות יעילות פחות, אך דבר אחד בסיסי שממנו מתחיל הכל הוא השמירה על ניקיון עור הפנים. מכשיר לומי ספא - LUMI SPA המהפכני הוא הדרך הטובה ביותר לניקוי עור הפנים, לא סתם ניקוי אלא ניקוי עמוק ויסודי.


למה חשוב לנקות את עור הפנים?

במהלך היום אנו נחשפות לאבק ופיח המגיעים מהסביבה, כמו גם שאריות של חומרי איפור ותכשירים קוסמטיים. לא תמיד אנו יכולות לראות את הלכלוך, אך כל אותם המזהמים בתוספת זיעה, תאי עור מתים והפרשות שומניות מהעור יוצרים בלילה מזוהמת. מלבד היותה מצע להתפתחות חיידקים היוצרים גירויים שונים, היא גם סותמת את נקבוביות העור ופוגעת בתפקודו התקין של העור. מכאן הדרך להופעת אקנה, כתמים ופגמים שונים היא קצרה ובטוחה. ניקוי נכון של עור הפנים מסייע לשמור על בריאות העור ועל המראה הצעיר והבריא של העור. ניקוי נכון עושים בעזרת מכשיר לומי ספא - LUMI SPA.


LUMI SPA - שמירה נכונה על עור הפנים

מכשיר לומי ספא - LUMI SPA הוא מכשיר קטן וקומפקטי לניקוי עור הפנים. המכשיר עובד על חשמל, הוא נטען ועמיד למים. ניתן להשתמש בו בבית, במקלחת ואפילו לקחת אותו לנסיעות וטיולים על מנת לשמור על העור בכל מצב. הוא כולל ראש סיליקון מסתובב המעסה ומנקה את העור בצורה יסודית ומאפשר לתרחיץ הפנים לעשות את עבודתו. ישנם מספר סוגי נוזל ניקוי לפנים, בהתאם לסוג העור. ניתן למצוא תחליב ניקוי לעור רגיל, לעור הסובל מאקנה, לעור שומני ולעור רגיש. כך ניתן לקבל טיפול ניקוי בהתאמה מושלמת לסוג העור.


תכשיר ניקוי עור הפנים - התאמה לכל סוגי העור

מכשיר לומי ספא - LUMI SPA מתאים לכל סוגי העור וגם לגברים. הוא עושה שימוש ראשי סיליקון מתחלפים אותם יש להתאים לסוג העור, האחד מתאים לעור עדין ורגיש והשני לעור עבה וגס או לאלו אשר רוצים ניקוי פילינג.


ניקוי עור הפנים עם ערך מוסף

מכשיר לומי ספא - LUMI SPA מעניק לכם ערך מוסף, לא רק שהוא מנקה את העור בצורה נכונה ומושלמת, הוא גם מעסה את עור הפנים ובכך ממריץ את זרימת הדם, הזנת התאים והתחדשות תאי העור. השילוב של ניקיון יסודי עם עיסוי עור הפנים מבטיח לכם תוצאות טובות ומהירות לצורך השגת מראה עור רענן ובריא.


מכשיר לומי ספא - LUMI SPA מתאים לנשים וגברים, הוא פשוט ונוח לשימוש והתוצאות מעולות הוא מגיע עם שנתיים אחריות ומתאים לשוגי עור שונים.


ניתן להזמין אונליין:

ערכת טיפוח העור לעור רגיל עד מעורב

ערכת טיפוח העור לעור יבש

ערכת טיפוח העור לעור שומני

ערכת טיפוח העור לעור הנוטה לפצעונים

ערכת טיפוח העור לעור רגיש

ניתן לשלם אונליין באמצעות PayPal, העברה בנקאית, BIT או כרטיס אשראי בטלפון! (אחריות שנתיים למכשיר) 

מוזמנים ליצור איתנו קשר ב- WHATSAPP מכאן: http://bit.ly/2UdQjTv 


*המאמר נרשם בלשון זכר ומתייחס ל 2 המינים


הוראות שימוש