החזון שלנו


לפני כמה שנים זוכה פרס הנובל דר' אלברט שווייצר, נשאל ע"י כתב: דוקטור מה לא בסדר עם האנשים היום? הוא היה שקט לרגע ואז הוא אמר "אנשים פשוט לא חושבים".

החזון שלנו
"כדי להצליח בחיים אין דרך אחרת מאשר לראות מה שאחרים לא רואים ולהאמין במה שאחרים לא מאמינים"

קשר… הוא זה ששומר על השפיות שלנו וגורם לנו להצליח בחיים. סוג הקשרים שיש לנו מגדיר את מי שאנחנו ולאן אנחנו חותרים. הם מניעים אותנו לדברים החיוביים בחיים ומושכים אותנו להיות נדיבים וטובי לב. אנחנו מסתמכים על הקשר שלנו עם הסביבה, עם החברים, עם החיים, כשאנחנו במצוקה, עצובים, שמחים וכאשר אנחנו נתקלים בהזדמנות.

הדבר הוא נכון גם כשאר אנו מדברים על קשרים עסקיים. הרבה מאוד פעמים אנו מגלים שאין באפשרותנו לשנות את הספקנים ואומרי ה"לא" לדברים שבהם אנו רואים הזדמנות, אבל ייתכן שנוכל למצאו דברים שבאמצעותן נוכל לשפר את הדרך בה אנו בונים ושומרים על הקשרים עם אותם אנשים. להלן שלושה דברים שבאפשרותכם להתחיל לעשות היום, אשר ישפרו גם את הקשרים שלכם וגם את יכולתכם לחלוק את הדבר שאתם רואים בו הזדמנות:
  1. חיו מתוך כנות
  2. התמקדו קודם כל בחברוּת
  3. התמידו והיו זמינים
בסופו של דבר, הסימן הטוב ביותר להצלחתכם בעסקים היא איכות הקשרים שלכם. יצירת קשרים הם רכיב חיוני בחיים מוצלחים ומאושרים. כאשר אתם מקדישים זמן ליצור קשרים יציבים וארוכי-טווח, באפשרותכם להנות מתוצאות נפלאות בעסק שלכם.

אנו מציגים את ההבדל שלנו באמצעות ההזדמנות שלנו.

יצירת שותפת עם Nu Skin כמפיץ היא הזדמנות עשירה, בעלת פוטנציאל אדיר. המותג Nu Skin הוא שם נרדף לאיכות, חדשנות והצגת הבדל ייחודי.
ההצטרפות לצוות של Nu Skin מאפשרת לכם לקדם את העסק שלכם באמצעות מכירה של מוצרים בדוקים קלינית, אשר שונים מכל מוצר אחר בשוק.

רוצים לשמוע על הזדמנות עסקית נהדרת שיכולה לשנות את חייכם?
השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם.

מצפים לקבל אתכם לצוות שלנו.
שיווק עסקים באינטרנט